خانه / اخبار / پایان راف کات فیلم «این منم نیلوفر»

پایان راف کات فیلم «این منم نیلوفر»

فیلم «این منم نیلوفر» به کارگردانی کاوه چلمبری، مرحله تدوین اولیه (راف کات) را پشت سر گذاشت.

photo_۲۰۱۸-۰۳-۱۵_۱۸-۰۵-۱۹

کاوه چلمبری در این زمینه گفت: مراحل صداگذاری، تصحیح رنگ و نور، ساخت و انتخاب موسیقی و درج زیرنویس بعد از تعطیلات نوروز انجام خواهد شد. 

وی در ادامه عنوان کرد: «این منم نیلوفر» فیلمی مستند، داستانی است که با هنرنمایی نیلوفر زمان، هنرمند فعال در رشته عکاسی در بندر انزلی و تهران فیلم برداری شده. این فیلم، روایت گر بخش هایی از حضور زن در ایران امروز و سروش پوراسمعیل فیلم بردار و تدوین گر این فیلم است.  

وی ضمن تشکر از زهره زمانی ریاست سینمای جوان و فرهاد رحمان زاده ریاست اداره فرهنگ و ارشاد بندر انزلی اظهار داشت: از اسپانسرها و سرمایه گذاران بندر انزلی تقاضا دارم که در کارهای هنری، یاری گر هنر و هنرمندان شهرمان باشند. بدون شک، هنر تاثیر گذارترین و ماندگارترین عرصه در جامعه است و به بهبود شرایط کمک می کند.  

کاوه چلمبری، اصول فیلم سازی را در اواخر دهه ۷۰ در انجمن سینمای جوانان ایران، دفتر بندر انزلی آموخت و به ساخت فیلم های کوتاه و مستند روی آورد. فیلم مستند: تا آخرین نفس هایم که توسط این هنرمند در مورد زندگی استاد احمد عاشورپور، پدر موسیقی فولکلور استان گیلان ساخته شد، دیپلم افتخار جشنواره ملل اتریش را در سال ۸۳ کسب کرد. قوی زیبا پرواز کن که در اوج ماندنت دیدن دارد، بازتاب و برزخ از دیگر آثار ساخته شده توسط این فیلم ساز انزلی چی به شمار می آید.

 

 

درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا