خانه / اجتماعی / حقوق ناجیان غریق را پرداخت کنید!

حقوق ناجیان غریق را پرداخت کنید!

انزلی چی: متاسفانه طبق روند سالیان اخیر، ناجیان غریق زحمت کش و فداکار باز هم با بی مهری مواجه گشته و بعد از گذشت پنج ماه از پایان فصل شنا، موفق به دریافت حق و حقوق خود نشده اند!

635683456735741071

ناخدا جعفر جابری رییس هیات نجات غریق بندر انزلی در رابطه با مشکلات ناجیان غریق این شهرستان، متن زیر را در اختیار انزلی چی گذاشته است:

استاندار محترم جناب آقای سالاری، با سلام. احتراما به استحضار جناب عالی می رساند که ناجیان غریق، ایثارگران مظلوم و بی ادعا هستند طوری که با کمترین امکانات و حقوق و روزانه ۱۲ ساعت زیر آفتاب سوزان ماندن برای نجات جان انسان ها می شتابند. متاسفانه همه ساله با وعده های مختلف، ناجیان را بکار می گیرند ولی در پایان کار می گویند بودجه نیست. جناب استاندار عزیز تا کی مثل گداها کاسه بدست بگیریم و بدنبال حق مان باشیم؟ جناب سالاری نزدیک به عید است و ناجیان هم زن و بچه و خانواده دارند، چرا بودجه ما نباید پرداخت شود؟ مگر چه چیزی با ارزش تر از نجات جان انسان ها است که باید چندین ماه صبر کنیم و این گونه با شخصیت ناجیان بازی شود که شرمنده زن و بچه هایشان بشوند؟ در شهرستان بندر انزلی پیمان کارانی آمدند و پول ناجیان را تا الان نصفه نیمه در حد توان پرداخت کردند ولی فکر کنم تا سال ها باید تاوان بانک را بدهند… بانوان ناجی عزیز که در بدترین شرایط و در زیر نور شدید آفتاب، دلیرانه به ناجی گری می پردازند و در آخر تابستان با سر و صورت سوخته، حق و حقوق شان پرداخت نمی شود. چندین سال است که هیات اجرایی هیچ گونه پولی نگرفته و ما با وسیله شخصی از جیب خودمان هزینه بنزین خودرویمان را می پردازیم که در خدمت دولت و ناجیان باشیم. جناب استاندار عزیز، بندر انزلی قطب نجات غریق کشور بود اما هم اکنون در وضعیت نامناسبی بسر می برد. از شما تقاضای عاجزانه دارم ناجیان گیلان را دم عید، شرمنده پیش خانواده هایشان نفرستید… امیدوارم اقدام جدی در قضیه مشکل ناجیان غریق با وجود مدیریت جناب عالی صورت پذیرد.  

 

 

درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا