خانه / اجتماعی / بندر انزلی همچنان چشم انتظار احداث بازار الگویی ماهی

بندر انزلی همچنان چشم انتظار احداث بازار الگویی ماهی

انزلی چی: به نظر شما چه کسی یا کسانی در این اجحاف بزرگ به بندر انزلی مقصر هستند؟!

DSC_93011

به گزارش انزلی چی، مدت ها است که مردم بندر انزلی چشم انتظار احداث بازار الگویی ماهی در این شهر هستند. کلنگ آغاز احداث این بازار با برگزاری مراسمی در زمینی واقع در زیر پل بندر انزلی در دهه فجر سال ۹۰ بر زمین زده و تصمیم گرفته شد تا بازاری مناسب با کارفرمایی شرکت تعاونی رفاه گستر بندر شهرستان بندر انزلی و حمایت و پشتیبانی اداره کل شیلات استان گیلان بنا شود.   

در آن زمان زیر بنای این بازار ۱۰ هزار و ۳۸۰ مترمربع اعلام و در نقشه طراحی شده برای این بازار ۳۵ غرفه عمده فروشی و ۲۰۰ غرفه خرده فروشی و یک سردخانه دو هزار تنی در نظر گرفته شد.

همان هنگام بیان شد که با پی گیری اداره کل شیلات گیلان برای کمک و پشتیبانی بازار در فاز اول ۳۰ میلیارد ریال اعتبار تصویب شد که ۱۵ میلیارد ریال آن تا پایان سال ۹۰ و بقیه در سال ۹۱ تامین اعتبار می شود؛ اما تا کنون با وجود گذشت بیش از پنج سال اثری از آغاز عملیات ساخت این بازار نیست!  

چرا بندر انزلی که به داشتن بهترین ماهی های شمال کشور معروف است و صنعت ماهی گیری، پیشینه بسیار زیادی در این شهر دارد، از داشتن یک بازار الگویی ماهی آن هم در بهترین نقطه شهر و از لحاظ بیشترین و بهترین دسترسی شهروندان و گردش گران محروم است؟!!!  

به نظر شما چه کسی یا کسانی در این اجحاف بزرگ به بندر انزلی مقصر هستند؟!

درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا