خانه / اخبار / راهیابی ‘آخر پاییز’ اثر فیلم ساز جوان ایرانی به جشنواره استیف کرواسی

راهیابی ‘آخر پاییز’ اثر فیلم ساز جوان ایرانی به جشنواره استیف کرواسی

فیلم کوتاه «آخر پاییز» به نویسندگی و کارگردانی آرمین ابراهیمی، فیلم ساز انجمن سینمای جوانان بندر انزلی و تهیه‌ کنندگی زهره زمانی، رییس انجمن جوانان بندر انزلی محصول مشترک ایران و بنگلادش برای نمایش و رقابت در جشنواره‌ بین‌المللی فیلم استیف کرواسی انتخاب شد.

n82813938-72143983

این فیلم که در کارگاه فیلم ‌سازی جشنواره‌ داکا توسط این فیلم ساز جوان زیر نظر مجید موثقی و محمد گذر آبادی ساخته شده، روایت زندگی زن اروپایی تنهایی‌ است که برای گذراندن تعطیلات به کشوری آسیایی سفر می‌کند و در این سفر است که به حقیقت‌های تلخ زندگی‌اش اعتراف می‌کند. نامه‌ای که قرار است شرح سفری ظاهرا شاد برای خانواده‌اش باشد و به پایانی تراژیک ختم می‌شود. فیلم «آخر پاییز» همچنین امسال در بخش رقابتی فیلم‌های کوتاه شانزدهمین دوره جشنواره‌ داکا نیز نمایش داده شد. آرمین ابراهیمی نویسنده، کارگردان و تدوین‌گر این فیلم، «آخر پاییز» را به تهیه‌کنندگی زهره زمانی مدیر انجمن سینمای جوانان بندرانزلی ساخته است.

آرمین ابراهیمی متولد ماه مهر ۱۳۶۷ تهران است. در نوجوانی در زمینه گرافیک، در آموزشگاه های خصوصی آموزش دید و کار خود را با طراحی برای موسسه ها شروع کرد، در همین دوران مطالعه درباره سینما را آغاز کرد و پس از بازگشت به بندر انزلی، شهر مادری اش؛ در روزنامه «اعتماد» شروع به نوشتن درباره سینما کرد. از سال ۱۳۸۷ در روزنامه هایی مانند «شرق»، «روزگار»، «تهران امروز»؛ «سینما» و «اعتماد» به نوشتن مشغول بود و کمی بعد، از سال ۱۳۹۰ در ماه نامه سینمایی «فیلم» آغاز به کار کرد.  

همکاری او با این ماه نامه تخصصی و پرسابقه سینمایی تا هم اکنون ادامه دارد و او در این سال ها در مجلات دیگر سینمایی نیز به نوشتن درباره سینما مشغول بود. تابستان ۱۳۹۴ او عهده دار کانون فیلم انجمن سینمای جوانان بندر انزلی شد و از همان زمان نیز کار فیلم سازی را نیز آغاز کرد . پیش از این نیز فیلم کوتاه داستانی ‘ تعقیب ‘ به کارگردانی ابراهیمی به بخش مسابقه فیلم های کوتاه پانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم داکا راه یافته بود. / ایرنا

 

 

 

 

 

 

درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا