خانه / اجتماعی / باز هم امید انزلی چی ها، ناامید شد!/ سرمایه‌گذار پروژه مارینای بندر انزلی انصراف داد!/ بندر انزلی شهر اولین ها، این بار در بیکاری!

باز هم امید انزلی چی ها، ناامید شد!/ سرمایه‌گذار پروژه مارینای بندر انزلی انصراف داد!/ بندر انزلی شهر اولین ها، این بار در بیکاری!

انزلی چی: مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان خبر داد: سرمایه‌گذار پروژه مارینا در بندر انزلی انصراف داد.

139511111446262879844164

به گزارش انزلی چی، حسین چراغی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان در گفت و گو با ایسنا با اشاره به این که طرح جدید اقتصادی سرمایه‌گذاری «مارینا» در هفته آینده تعیین‌ تکلیف می‌شود، گفت: سرمایه‌گذار قبلی از پروژه کنار رفت و دلیل آن هم تفاوت عوارض در بندر انزلی و منطقه آزاد بود. 

وی افزود: در حالی که در بندر انزلی این عوارض هشت درصد است در منطقه آزاد باید سه درصد عوارض پرداخت کنند که تفاوت چشمگیری است.  

وی یادآور شد: «مارینا» در بندر انزلی هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد می کند.  

گفتنی است در این مارینا، قرار بود هتل، رستوران دریایی؛ کلوپ ورزش های دریایی و سایر امکانات تفریحی مرتبط با دریا و ساحل احداث شود که می توانست با توجه به بیکاری روزافزون در بندر انزلی، تاثیر بسزایی در صنعت گردش گری و اقتصاد مردم این شهر، ایفا کند.

درباره کاوه چلمبری

۲ نظر

  1. ممنون اطلاعات خوبی بود. لطفا اگر اطلاعات کامل تری دارید در سایت قرار
    دهید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رفتن به بالا