خانه / اجتماعی / پدر و مادر”دنیا علمی”دختر چهار ساله گمشده انزلی چی با گذشت دو سال همچنان در انتظار دخترشان هستند

پدر و مادر”دنیا علمی”دختر چهار ساله گمشده انزلی چی با گذشت دو سال همچنان در انتظار دخترشان هستند

انزلی چی: غم دنیا همچنان بر زندگی مان آوار است/ می دانم در قلب پدر و مادر اتنا اصلانی چه می گذرد

دنیا-علمی-کودک-گمشده-5-748x498

همچنان هفته‌ای چند بار با اداره آگاهی تماس می‌گیرند و سوال می‌کنند: خبری از «دنیا»ی ما نشد؟  

هر خبری که مربوط به گمشده‌ها و جویندگان عاطفه باشد را دنبال می‌کنند تا شاید سرنخی از «دنیا علمی» دختر چهار ساله گمشده‌شان در بندر انزلی را پیدا کنند.۲۰ مرداد که از راه برسد دومین سال ناپدید شدن ناگهانی دنیا مقابل در ورودی خانه‌شان است.  

زهرا میرزایی مادر دنیا که از شهریور ۹۴ چند روز بعد از گم شدن دنیا به همراه همسرش رحمان علمی منتظر بازگشت دردانه اش است، با شنیدن خبر گم شدن آتنا اصلانی دختر هفت ساله پارس آبادی دوباره شاهد سرازیر شدن اشک‌ها و بازگشت استرس‌هایش بود.

ابراز همدردی با خانواده آتنای هفت ساله  

او می‌گوید: در همان روزهای اول که شماره تماس‌های خانواده آتنا خطاب به مردم دست به دست می‌شد و از آنان درخواست شده بود که در صورت اطلاع از سرنوشت آتنا با آنها تماس بگیرند، یاد سرنوشت تلخ خود و همسرم در دو سال قبل افتادم که شماره تماس‌هایمان را در همه جا منتشر کرده بودیم به این امید که شاید کسی خبری از دختر چهار ساله‌مان داشته باشد و ما را از شرایط بسیار بدی که گرفتار شده بودیم نجات دهد.  

میرزایی با گریه ادامه داد: برای آن که بهتر از هر کس دیگر حال پدر و مادر آتنا را درک می‌کردیم چند بار تلفنی با آنها صحبت کردیم و دلداری دادیم تا به‌واسطه وجود همدردانی مانند ما شاید لحظاتی قلبشان آرام بگیرد.  

مادر دنیا با ذکر این نکته که هنوز منتظر رد و نشانی از دختر معصومم هستم ادامه داد: در این مدت صدها بار به پلیس مراجعه کرده ایم و حتی هر کس که وعده وعیدی درباره داشتن نشانی از دخترمان داده هم دل بستیم و هزینه کردیم اما گویا دنیای ما آب شده و هرگز در این دنیا نبوده است.   

 

پسری که به کمک فراموش کردن غم دنیا آمده است  

مادر دنیا با اشاره به این که ماه‌ها درگیر مشکلات روحی ناشی از گم شدن دختر چهار ساله‌ام بودم ادامه داد: پزشکان و اطرافیان به من و پدر دنیا توصیه کردند که صاحب فرزند دیگری شویم تا شاید کمی از دردهایمان کم شود و در حال حاضر هم پسرم امیررضا شش ماهه است و سعی می‌کنم با مراقبت و بزرگ کردن او جای خالی دنیا را کمی پر کنم اما همچنان منتظرم که روزی دنیا بیاید و آرامش به ما برگردد. چون قلب و روح ما هرگز به قبل از مرداد ۹۴ برنگشته است.  

این مادر با اشاره به این که قطعا من اولین مادری در جهان نیستم که فرزندم را از دست داده‌ام، ادامه داد: اما پیگیری‌های من و پدر دنیا برای یافتن نشانی از سرنوشت دختر کوچکمان است چون نمی‌دانیم چه بلایی بر سرش آمده است. آیا قاچاقچیان انسان و مواد مخدر او را ربوده‌اند یا باندهای گدایی و یا… او هرگز دلش نمی‌آید که تصور دیگری درباره دختر کوچکش داشته باشد.  

سوال مادر دنیا از متولیان برقراری امنیت استان و شهرستان بندر انزلی  

مادر دنیا از متولیان برقراری امنیت استان و شهرستان بندر انزلی سوال می‌کند حق ما نیست که بدانیم دخترمان از ۲۰ مرداد ۹۴ تا حالا چه سرنوشتی داشته است؟  

او می‌گوید: ملتمسانه از مسوولان مربوطه می‌خواهم که باز هم پیگیر پرونده‌ دختر گمشده ما باشند چون از نظر ما هرگز پرونده فرزندمان بسته نمی‌شود و تا زمانی که ندانیم چه اتفاقی برای دنیای کوچکمان رخ داده همچنان پیگیر می‌مانیم.  

خانم میرزایی در ادامه یادآوری می‌کند که خانواده مائده کبرائی دختر هشت ساله انزلی چی هم که یک سال قبل از دنیا مقابل مدرسه‌اش ناپدید شد هم مانند ما منتظر نشانی از دخترشان هستند.  

پیام همدردی خانواده دنیا از بندر انزلی به پارس آباد اردبیل 

او خطاب به خانواده آتنا اصلانی می‌گوید: هر چند نتوانستیم به خانه شما بیاییم اما در این غم بزرگ با شما همدرد هستیم و می دانیم در قلب شما چه آشوبی برپا است.  

این مادر ادامه می‌دهد قاتل آتنا باید به سزای عمل کثیف و غیر انسانی‌اش برسد تا هیچ کس به خود اجازه ندهد به کودکان معصوم آسیب وارد کند.

منبع: گیل نگاه

درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا