خانه / اخبار / نادر دست نشان سرمربی ملوان شد

نادر دست نشان سرمربی ملوان شد

انزلی چی: نادر دست نشان با حضور در دفتر باشگاه قرارداد رسمی خود را با ملوان امضا کرد.

photo_2017-06-07_02-56-10

به گزارش انزلی چی، نادر دست نشان ظهر امروز (۱۷خرداد) با حضور در دفتر باشگاه ملوان قرارداد خود را با باشگاه ملوان امضا کرد. 

شایان ذکر است که قرارداد سرمربی ملوان به مدت یک فصل می باشد. 

نادر دست نشان متولد قائمشهر استان مازندران است و ابتدا در پست دروازه بانی فعالیت می کرد اما بعد از مدتی پست او در زمین بازی از دروازبانی به هافبک، تغییر کرد.

وی تمام دوران بازیگری خود را در تیم فوتبال نساجی قائمشهر گذراند و توانست با به ثمر رساندن ۹ گل در هشت بازی متوالی، از خود نامی در میان گلزنان آن دوران بر جای بگذارد.

کسب عنوان چهارمی آسیا با تیم ملی نوجوانان به عنوان دستیار کارلو سولدوی سرمربی ایتالیایی تیم ملی نوجوانان در سال ۱۳۷۸ کسب عنوان نایب قهرمانی جام حذفی کشور در سال ۱۳۸۷ با تیم پگاه گیلان و صعود تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به لیگ شانزدهم فوتبال توسط وی در کارنامه این سرمربی دیده می شود.

نادر دست نشان در فصل گذشته و در آخرین بازی خانگی ملوانان، به عنوان سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه بابل در برابر ملوانان قرار گرفته بود. 

در کارنامه نادر دست نشان صعود به همراه چند تیم به لیگ برتر دیده می شود که می توان از مس کرمان و استیل آذین یاد کرد. 

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پس از سقوط به لیگ دسته یک کشور از لیگ برتر، فصل گذشته نیز از صعود مجدد ناکام ماند و به ناچار باید فصل پیش رو را نیز برای صعود به لیگ برتر هیجدهم در لیگ دسته یک کشور  توپ بزند.

 

 

 

درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا