خانه / اخبار / این آخرین فرصت است/ بندر انزلی را نجات بدهیم

این آخرین فرصت است/ بندر انزلی را نجات بدهیم

 photo_2017-05-17_12-39-00

به گزارش انزلی چی، ملوان آینه تمام نمای شهری است که عقب افتاده، شهری که تالابش دارد می خشکد، شهری که از گوشه گوشه ساحلش فاضلاب به دریا می ریزد! شهری که با داشتن بنگاه های اقتصادی بزرگ، مردمانش از وضعیت اقتصادی خوبی برخوردار نیستند! شهری که جوانانش مهاجرت را به ماندن در این شهر ترجیح می دهند! و حالا پیکر قوی سپیدش لت و پار شده، روی دست مان باقی مانده! 

چه کسی باید جواب این همه عقب افتادگی و ناکامی را به ما بدهد؟! اصلا خودمان دنبال بهبود اوضاع هستیم؟! یا باز می گوییم وابدن! از جنس همان وابدن های تاریخی که شرایط کنونی بندر انزلی و ملوان حاصل آن است… آخر تا کی وابدهیم؟! این همه وادادیم چه شد؟! بس نیست؟!؟! 

همه ما می دانیم که شهرمان مظلوم واقع شده و به آن ظلم می شود، آخرین آمار گویای این است که بندر انزلی چهارمین شهر استان گیلان از نظر تخصیص بودجه است! بزرگ ترین هنر مدیران شهریش هم سنگ فرش کردن خیابان هاست که البته آن را هم به صورت ناقص انجام می دهند!  

آبای! آبایه! دوست روشن فکر من که همش غر می زنی چرا وضعیت این طور بد است، این آخرین فرصت است، آخرین فرصت… با رای ندادن خود باعث نشوید که جریان حاکم کنونی بر شهر که عامل اصلی این همه بی نابسامانی است همچنان در این شهر بتازند و ظلم به ما ادامه پیدا کند… 

دوستان! همشهریان گرامی! با پیوستن به موج بزرگ اتحاد علیه جریان ضد توسعه بندر انزلی که در اقدامی کم نظیر با هم سویی رسانه های مستقل بندر انزلی نیز همراه شده، به لیست امید در انتخابات شورای شهر که مورد حمایت شورای اصلاح طلبان بندر انزلی است، رای بدهیم تا شهرمان نفس بکشد، نگذارید بندر انزلی توسط بی لیاقتان و پاچه خواران و فاحشه های رسانه ای به خاطره ها بپیوندد و تبدیل به شهری زنگ زده و  فرسوده و مرده شود…

این آخرین فرصت هست، آخرین…

 

 

 

درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا