خانه / اخبار / لطفا نمک به زخم هواداران ملوان نپاشید!

لطفا نمک به زخم هواداران ملوان نپاشید!

 photo_2017-04-27_08-51-19

به گزارش انزلی چی، در حالی که مردم بندر انزلی و طرفداران ملوان به دلیل عدم صعود تیم محبوب شان به لیگ برتر در ناراحتی به سر می برند، مصاحبه کادر فنی قبلی این تیم همچنان نمک بر زخم آنان می پاشد! 

در تازه ترین درفکنی های کادر ناکام و پیشین ملوان باز هم به هواداران فهیم این تیم نسبت دروغ بسته شده! 

اساتید اخلاق گرایی دیگر بس است! آقای فریادشیران شما و استادتان آقای مایلی کهن به اندازه کافی از تریبون ملوان برای خودتان استفاده کرده اید! می گویید: «متاسفانه شرایط در بندر انزلی متفاوت بود و پس از هر تساوی یا باخت تماشاگران علیه کادر فنی شعار حیا کن و رها کن سر می دادند. » چرا برای تطهیر و توجیه ناکارآمدی خود، نسبت دروغ به هواداران می بندید! هوادار ملوان در این فصل بیشترین مماشات و همراهی را با کادر فنی اش در طول تاریخ این باشگاه انجام داد! این عمل حرفه ای بخاطر موقعیت سنجی مناسب هواداران قوی سپید و به نفع تیم محبوبشان بود، اما شما و استادتان مدام علیه هواداران ملوان مصاحبه و آنها را محکوم می کنید. بس است دیگر! 

در بازی برگشت ملوان و سپیدرود دیدید که چه فحش های رکیکی نثار انزلی چی ها شد و باران سنگ بر سر آنان بارید! تازه آن موقع فهمیدید که جو ورزشگاه شهر باران نسبت به رشت و خیلی از ورزشگاه های دیگر بهتر است. 

لطفا دیگر تمام کنید، البته شما مقصر نیستید، باشگاه ملوان آن قدر بی در و پیکر هست که هیچ موجود زنده ای در این باشگاه وجود ندارد که به شما و استادتان تذکر بدهد که در این روزهای برزخی، سکوت پیشه کنید و باعت آزار دادن بیشتر هواداران قوی سپید نشوید!

آقای فریاد شیران می گویید: «پس از بازی با خونه به خونه یکی از عکاسان با لحن نامناسبی از مایلی کهن سوالی پرسید و او که از باخت تیمش ناراحت بود پاسخ آن عکاس را داد…» استاد! کجای لحن آن عکاس زحمتکش نامناسب بود؟! صحبت های آن خبرنگار، حرف تمام هواداران ملوان هست. کل بندر انزلی در تعطیلات نیم قصل گفتند که آقای مایلی کهن یک مهاجم بیاور تا ملوان تقویت شود ولی متاسفانه مرغ شما یک پا داشت و دلخوش به بازیکنان سربازی کردید که در زدن سایه توپ مهارت زیادی دارند، بازیکنانی که بعد از عدم صعود ملوان و ماتم زده شدن یک شهر، از ماشین خوشگله شان در اینستاگرام عکس می گذارند! 

چرا به شیوه آن رییس جمهور محبوب استادتان که ایران را قرن ها عقب انداخت عمل می کنید؟! باز هم تکرار می کنیم لطفا در روز روشن دروغ نگویید! و در تریبون های ملی تان و به کمک دوستانتان به تخریب این عکاس و خبرنگار انزلی چی که در واقع اهانت به مردم بندر انزلی است نپردازید! 

کجای میانگین سنی ملوان ۲۳ سال هست؟ کجا جوانگرایی کرده اید؟ آیا مهاجم ۳۲ ساله ساکن اطراف بندر انزلی که گرمکن های ملوان را از او خریده اید، جوان است؟! مهیار زحمتکش و شاهین ثاقبی که پیش از این هم در ملوان بازی کرده بودند! 

به استادتان که سراسر عمرشان را در ورزش بوده اند بگویید یک تیم فوتبال برای موفقیت نیاز به بازیکنان باتجربه و جوان دارد. آن هم البته بازیکنان جوان نه همان طوری که گفتیم بازیکن ۳۲ ساله. 

هواداران ملوان چه زمانی گفتند که هدف شان تنها برد سپیدرود است؟! کجای بازی آن بازیکنی که این همه به آن می نازید مانند مسی است؟! که با وجود او در نیم فصل دوم ملوان همه بازی ها را ده نفره بازی کرد! 

لطفا بس کنید با این لحن طلب کاری و گستاخانه صحبت کردن را… شما با لجاجت تان و عدم کارآمدی تان باعث شدید ملوان فصل آینده را هم در لیگ یک بسر کند… 

آقای مایلی کهن همش می گفت: «بازیکنانی مانند امین منوچهری، آرش برهانی رضا درویشی و … در تیمشان چه کردند که مردم می خواهند آنها را بیاورم؟ » این دلیل نیست. زیرا مهرداد اولادی و  فرزاد حاتمی، از همین ملوان دوباره مطرح و به تیم ملی رسیدند. یا امثال عزت اله پورغاز، حسین حسینی، محمدحسین کنعانی زادگان و خیلی های دیگر. ملوان جایی بوده که خیلی ها در آن زنده شدند. 

آقایان مدعی اخلاق و اخلاق مداری که مدام در مصاحبه هایتان می گویید ملوان بخاطر تنها یک گل سقوط کرد، اساتید! ملوان در این فصل هم تنها بدلیل لجاجت شما و نیاوردن یک مهاجم سقوط کرد! 

کاوه چلمبری

 

درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا