خانه / اخبار / توقف مردان شهر باران در روز پرحاشیه/ ملوان ۰ – گل گهر سیرجان ۰

توقف مردان شهر باران در روز پرحاشیه/ ملوان ۰ – گل گهر سیرجان ۰

 

DSC_4610

به گزارش انزلی چی،  تیم های فوتبال ملوان بندر انزلی و گل گهر سیرجان در دیداری از هفته بیست و چهارم لیگ دسته اول فوتبال ایران از ساعت ۱۴ امروز دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ در حضور حدود ۱۵۰۰ تماشاگر در ورزشگاه تختی بندر انزلی به دیدار یکدیگر رفتند اما پس از زمانی حدود ۱۰۰ دقیقه نتوانستند گلزنی کنند تا بازی دو تیم با تساوی بدون گل به پایان برسد. 

این بازی از دیدارهای پرموقعیت و مهیج این هفته بود ملوانی ها با حملات خطرناک خود و سیرجانی ها نیز با ضدحملاتشان به دنبال باز کردن دروازه حریف بودند اما در نهایت هیچ یک از دو تیم موفق به این کار نشدند. دیداری که به دلیل حواشی ایجاد شده هشت دقیقه وقت اضافه در نیمه دوم داشت.  

نکته تاسف بار این بازی به جنجال کشیده شدن در نیمه دوم بود، پس از اعلام پنالتی در دقیقه ۶۶ به سود انزلی چی ها، کادر فنی و بازیکنان تیم گل گهر اعتراض شدیدی را به داور میدان داشتند و معتقد بودند که توپی که به دست مدافع آنها برخورد کرد نمی توانست پنالتی باشد و به همین دلیل بگوویچ و دستیارانش تصمیم به بیرون کشیدن تیم گرفتند، اتفاقی نامیمون که این روزها در فوتبال ایران مد شده است. 

هر آن چه که بود ملوانان موفق نشدند از این فرصت خود که توسط مهیار زحمت کش تبدیل به گل نشد و همچنین دیگر فرصت های خود، استفاده کنند و در نهایت بازی با حساب صفر بر صفر به پایان رسید تا ملوانان برای چهارمین دیدار پیاپی نتوانند به برتری برسند.  

اکنون مردان شهر باران با ۴۲ امتیاز در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفتند تا همچنان در کورس تیم های مدعی قرار داشته باشند و در طرف دیگر سیرجانی ها نیز ۴۰ امتیازی شدند تا در جایگاه چهارم جدول قرار بگیرند. 

قضاوت این دیدار بر عهده پیام حیدری با کمک های براتعلی مولوی و محمدرضا طالبی بود. یوسف زاده و ثاقبی از ملوان و مجیدی و نامور و کیانی مقدم از داور کارت زرد دریافت کردند. 

گفتنی است ملوان دوشنبه هفته آینده مورخه دو اسفند نود و پنج در کرمان میهمان مس کرمان خواهد بود.

 

 

درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا