خانه / اخبار / تثبیت صدرنشینی انزلی چی ها در رشت/ سپیدرود ۱ – ملوان ۱

تثبیت صدرنشینی انزلی چی ها در رشت/ سپیدرود ۱ – ملوان ۱

انزلی چی: تیمهای سپیدرود رشت و ملوان بندر انزلی در روزی که تماشاگران رشتی اخلاق را با کنسرت فحش و سنگ پرانی باختند؛ به تساوی رضایت دادند. 

photo_2017-01-25_17-29-10

به گزارش انزلی چی، تیم های فوتبال سپیدرود رشت و ملوان بندر انزلی در چارچوب هفته بیست و یکم رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال کشور از ساعت ۱۴ امروز چهارشنبه شش دی ۱۳۹۵ در حضور بیش از ۱۵ هزار نفر تماشاگر در ورزشگاه عضدی رشت به مصاف یکدیگر رفتند.  

این دیدار در پایان با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

نیمه نخست با تک گل حسین شنانی در دقیقه ۳۶ به سود ملوان تمام شد اما تیم نظر محمدی در دقیقه ۵۴ توسط میلاد قربان زاده به گل مساوی دست پیدا کرد و بازی با همین نتیجه به اتمام رسید. 

قضاوت این دیدار را محمدحسین زاهدی فر با کمک های جلیل شعرانی و کاوه بهمنی بر عهده داشتند که در جریان این مسابقه، محمد نزهتی و سهیل حق شناس از تیم سپیدرود رشت، حسین شنانی و رضا اعتمادی از تیم ملوان بندرانزلی کارت زرد دریافت کردند و سعید یوسف زاده کاپیتان تیم فوتبال ملوان بندر انزلی نیز در لحظات پایانی این بازی، با دریافت دومین کارت زرد از زمین بازی اخراج شد. 

با این نتیجه مساوی،  تیم محمد مایلی کهن با ۴۰ امتیاز در صدر جدول باقی ماند و تیم سپیدرود هم با یک بازی کمتر و با ۳۶ امتیاز در رده دوم جای گرفت.

در این بازی متاسفانه تعدادی از هواداران متوحش سپیدرود، به انزلی چی ها سنگ پرانی کردند که سر و بینی چندین تن از جمله سه هوادار و یک عکاس ملوانی شکست!

همچنین طبق روال گذشته بازی های ملوان با تیم های رشتی در این شهر، تعدادی از هواداران متوحش رشتی با سنگ به خودروهای حامل هواداران ملوان حمله ور شدند!

عکس ها از: بهزاد عسگری و ملوان کلاب

 

درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا