خانه / اخبار / تهران زیر بال فرشتگان به بندر انزلی آمد

تهران زیر بال فرشتگان به بندر انزلی آمد

انزلی چی: تهران زیر بال فرشتگان، با هنرمندی بازیگران گیلانی در سالن اداره ارشاد اسلامی بندر انزلی به روی صحنه رفت.

82365823-71285153

به گزارش انزلی چی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر انزلی در حاشیه برگزاری این نمایش به خبرنگار ایرنا گفت: برای اجرای این نمایشنامه کلیه بازیگران و عوامل از مرداد ماه امسال تمرینات خود را به صورت فشرده و به مدت پنج ماه آغاز کردند.

فرهاد رحمان زاده که به عنوان بازیگر مدعو در این نمایش ایفای نقش می کند افزود: با وجود عدم همراهی دو تن از بازیگران و احتمال به وجود آمدن مشکلاتی در اجرا، خوشبختانه این نمایش با موفقیت به مرحله اجرا رسیده و با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه شد. 

وی با اظهار تشکر از همکاری های شهرداری و شورای شهر بندر انزلی گفت: امیدوارم برنامه های هنری و فرهنگی که در این شهرستان اجرا می شود با استقبال بیشتری از سوی مردم مواجه شده و تنها انتظار ما از شهروندان، فقط حضور آنان و تماشای نمایش ها و سایر برنامه های هنری است.

نمایش تهران زیر بال فرشتگان، داستان خانواده ای است که دارای مشکلات فراوان بوده و هرکدام از فرزندان به سمتی رفته به نحوی که دیگر نمی توان نام آن را خانواده گذاشت.

در این اوضاع و احوال مادر خانواده نیز دچار مرگ مغزی شده و از آنجایی که پدر خانواده نیز در فکر تجدید فراش است در نهایت تصمیم می گیرند که دستگاه های متصل به مادرشان را قطع کرده و مادر، به رحمت خدا می رود.

این نمایش به نویسندگی نادر برهانی مرند و طراحی و کارگردانی اکبر صمدی نیا و تهیه کنندگی آرش انتظامی بر روی صحنه رفته است.

فرهاد رحمان زاده، حدیث نیکرو، اکبر محبوبی فر، روح اله بخت شاهی، وحید تقی زاده و پرستو محافظت کار به عنوان بازیگران این نمایش هستند .

این نمایش تا جمعه بر روی صحنه است.

بندرانزلی در ۴۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.

درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا