خانه / اخبار / بانوان انزلی چی نایب قهرمان دراگون بوت کشور شدند

بانوان انزلی چی نایب قهرمان دراگون بوت کشور شدند

انزلی چی: قایقرانان انزلی چی این بار در قالب تیم دراگون بوت استان گیلان در مسابقات قهرمانی کشور درخشیدند و افتخار دیگری برای دیار باران آفریدند.

photo_2016-11-21_18-06-15

به گزارش انزلی چی، تیم دراگون بوت بانوان منطقه آزاد انزلی که اعضای آن را پاروزنان انزلی چی تشکیل می دهند  به نمایندگی از استان گیلان در نهمین دوره از مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی که در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد موفق شد در بخش های ۲۰۰ و ۵۰۰ متر مقام دوم را کسب کند و در مجموع با کسب دو مدال نقره جایگاه دوم و نایب قهرمانی را از آن خود کند. 

در این دوره از مسابقات ۱۱ تیم حضور داشتند و سوگند زارعی، سمیه زارعی، هستی لشگری، سوسن قاسمی نژاد، سارا فرزانه، مریم رستگار، صبا شیعیان، مژگان خسروی، مروارید دوستدار، سحر رمضان پور، پرستو قهرمان، سپیده رمضان پور، عاطفه شرفعالی، مهرآرا فیض بخش، بیتا اسماعیل پور، مارال گلشن، زهرا صفرپور، فاطمه صفرپور، مائده مروارید، سلوا نیکفال و سکینه لطفی به مربیگری الهام اسماعیل پور و سرپرستی شهرام روار، اعضای تیم دراگون بوت گیلان را تشکیل می دادند. 

کادر فنی این تیم با انتخاب جوانان با میانگین سنی ۱۷ تا ۲۲ سال توانست روحیه جوان گرایی و اعتماد به جوانان را در بین پارو زنان این تیم ارتقا دهد و در حال حاضر چهار نفر از اعضای این تیم عضو تیم ملی بانوان دراگون بوت هستند.

درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا