خانه / اخبار / دلاور انزلی چی رکورد جهان را شکست+ تصاویر

دلاور انزلی چی رکورد جهان را شکست+ تصاویر

آرمان  تبری سنگاچینی، دلاور انزلی چی رکورد حرکت پلاور جهان را شکست.

به گزارش انزلی چی، سه‌شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ همزمان با عید سعید غدیر خم، آرمان تبری سنگاچینی با ثبت ۵۰۰۶ حرکت پلاور، رکوردی را به ثبت رساند که ۱۰۰۰ حرکت بیشتر از رکورد جهانی است، رکوردی که قبلا  به دست یک ورزش کار آمریکایی به ثبت رسیده بود.

در طی این رکورد زنی که به صورت حرکات پلاور بی وقفه به ثبت رسید و با حضور نمایندگان موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران و آسیا همراه بود، وزنی در حدود ۲۵ تن در مدت دو ساعت و ۱۲ دقیقه توسط این جوان جابجا شد. 

وی تمرینات خود را از شهریور سال گذشته زیر نظر سلمان پور و در باشگاه وی که خود از رکورد داران چند حرکت در سطح جهان است آغاز کرد و با حمایت شخصی خانواده، توانست نام ایران را در عرصه ای دیگر درخشان نماید.

شایان ذکر است در همین باشگاه، قبلا رکورد ده کیلومتر شنای ساینا آتشین ۱۰ ساله و سه رکورد فرشید سلمان پور و یک رکورد شنای عرض دریای کاسپین توسط محمدی به ثبت رسیده که در نوع خود رکورد جالب توجهی محسوب می‌ شود.

 

dsc_4585

درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رفتن به بالا