خانه / اجتماعی / پرستاری نقابی برای سرقت ۱۰۰ میلیونی بود

پرستاری نقابی برای سرقت ۱۰۰ میلیونی بود

انزلی چی: فرمانده انتظامی شهرستان بندر انزلی از شناسایی و دستگیری سارقی که در پوشش مراقبت و نگهداری از سالمند، از خانم مسنی ۱۰۰ میلیون ریال سرقت کرده بود، در این شهرستان خبر داد.

IMAGE636082319326875000

به گزارش انزلی چی، سرهنگ “هرمز عشقی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی شکایت خانم مسنی مبنی بر این که مبلغ ۱۰۰میلیون وجه نقد وی سرقت شده است، شناسایی و دستگیری سارق در دستورکار ماموران آگاهی قرار گرفت.  

وی با بیان این که در بررسی های صورت گرفته مشخص شد که سارق وجه نقد، پرستار این خانم مسن بوده، افزود: زن ۳۵ ساله ای که وظیفه مراقبت و نگهداری از پیرزن را برعهده داشته با خوراندن داروی خواب آور به وی، ۱۰۰ میلیون ریال از داخل کمد سرقت و متواری شده بود. 

این مقام انتظامی با اشاره به این که ماموران پلیس آگاهی محل اختفای متهم را در استان تهران شناسایی کردند، بیان داشت: متهم با ترفندی پلیسی به شهرستان بندر انزلی احضار شده و دستگیر شد. 

فرمانده انتظامی شهرستان بندر انزلی اظهار داشت: متهم در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی اعتراف و پس از تشکیل پرونده و معرفی به قوه قضاییه با قرار وثیقه ۴۰۰میلیون ریالی روانه زندان شد. 

سرهنگ عشقی در پایان از شهروندان خواست، از نگهداری پول و اشیای گرانقیمت در منزل خودداری کرده و در صورتی که حضور فردی به عنوان پرستار جهت نگهداری سالمند یا کودک در منزل لازم است،حتما به مراکز معتبر و دارای پروانه کسب که اقدام به ارائه چنین خدماتی می کنند، مراجعه کنند.

درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رفتن به بالا