خانه / اجتماعی / انحلال تیم فوتبال پر افتخار بانوان ملوان بندر انزلی

انحلال تیم فوتبال پر افتخار بانوان ملوان بندر انزلی

انزلی چی: مدیر عامل باشگاه ملوان بندر انزلی تیم فوتبال بانوان این باشگاه را منحل کرد.

photo_2016-07-29_19-38-57

به گزارش انزلی چی به نقل از ورزش سه، فوتبال بانوان ملوان بندر انزلی سال ۸۴ شکل گرفت و دو فصل بعد موفق شد به لیگ برتر کشور راه پیدا کند؛ آنها طی چهار سال اخیر به مقام نایب قهرمانی رسیدند و حتی در لیگ گذشته با اختلاف یک امتیاز نسبت به شهرداری سیرجان بر جایگاه دوم تکیه زدند و از رسیدن به مقام اول بازماندند. 

تیم بانوان ملوان که ملی پوشان زیادی از جمله سارا قمی بهترین گلزن سال‌های اخیر لیگ برتر بانوان را دارد اکنون با دستور مسعود رضاییان مدیرعامل باشگاه ملوان بندر انزلی و نامه رسمی او به هیات فوتبال استان گیلان منحل شد

رضاییان .پس از سقوط تیم فوتبال آقایان ملوان بندر انزلی از لیگ برتر گفته بود «وقتی یک کشتی در طوفان اسیر می‌شود، بار خود را خالی می‌کند» که حالا انحلال تیم فوتبال بانوان ملوان نمی‌تواند بی‌ارتباط با این حرف باشد چراکه آنها قصد دارند با کاهش بودجه‌شان دوباره به سطح اول فوتبال آقایان ایران برگردند.

درباره کاوه چلمبری

یک نظر

  1. در سالهای اخیر همین تیم بانوان بود که پرچم کشتی طوفان زده ی ملوانان رو برافراشته نگهداشته بود و با کمترین امکانات و در عین حال قدرتمندانه پرچم ملوان رو بالا نگه میداشتن که اونهم به همت شاهکارهای چند سال اخیر آقایان از صحنه محو شد!میخام بدونم این اختاپوسهایی که در چند سال اخیر خرخره ی قوی سپید رو در چنگال خودشون گرفتن و با ندانم کاریهاشون در حال نابودی ش هستن، چه وقت دست از سر ملوان برمیدارن! این رضاییان در مدتی که مدیرعامل ملوان بوده چه گلی به سر این تیم زده که همچنان روی کرسی مدیریت این تیم سقوط کرده ی بینوا تکیه زده؟! این آدم رو چه کسی و چهکسانی سر کار آوردن و اصولن اونها چه گلی بر سر این تیم بینوا زدن؟!
    آقایان! یه ضرب المثلی هست که میگه: اگر نوشم نیی، نیشم نباش!
    ورود و حضور چند ساله ی شما در این تیم، چیزی جز فلاکت و سقوط و بدهی و بحران بهمراه نداشت، حداقل دست از سر این باشگاه بردارید بلکه این تیم ریشه دار و مردمی مثل گذشته با حمایت عاشقان و هوادارانش جون بگیره!

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا