خانه / اخبار / باشگاه ملوان نتوانست مدارک لازم برای خرید نفت را ارایه کند

باشگاه ملوان نتوانست مدارک لازم برای خرید نفت را ارایه کند

انزلی چی: کمیته سه نفره واگذاری، رای را به ماندن نفت در تهران داد زیرا باشگاه ملوان نتوانست مدارک لازم برای خرید امتیاز تیم نفت را ارائه کند.

Untitled-5-2-600x300

به گزارش انزلی چی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان تهران، با توجه به جلسه کمیته سه نفره واگذاری باشگاه صنعت نفت تهران و پی گیری کمیسیون ماده پنج اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، این باشگاه در تهران ماندنی شد. 

 در پی درخواست رضا گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، موضوع انتقال باشگاه صنعت نفت تهران در کمیسیون ماده پنج اداره کل طرح و با توجه به جلسه کمیته واگذاری، مقرر شد این باشگاه در تهران ماندگار شود.

بنا به همین گزارش، با توجه به این موضوع که باشگاه ملوان نتوانست در موعد مقرر و طبق قوانین، مدارک لازم را برای انتقال باشگاه نفت ارائه دهد، کمیته سه نفره و کمیسیون ماده پنج اداره کل، در راستای حفظ و بقاء باشگاه صنعت نفت تهران در این استان و عدم واگذاری آن به سایر استان ها، رای به ماندن این تیم در استان تهران دادند.

در این گزارش آمده است که با انتقال امتیاز تیم فوتبال موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت تهران به شرکت بهنام پیشروی کیش با توجه به جابجایی درون استانی ضمن رعایت کلیه دستورالعمل‌های هیات فوتبال استان تهران موافقت شده است.

درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا