خانه / اخبار / تیم فوتبال بنادر و دریانوردی انزلی قهرمان لیگ جوانان گیلان شد

تیم فوتبال بنادر و دریانوردی انزلی قهرمان لیگ جوانان گیلان شد

انزلی چی: رقابت های فوتبال لیگ برتر جوانان باشگاه های استان گیلان با قهرمانی تیم فوتبال بنادر و دریانوردی انزلی پایان یافت. 

photo_2016-05-07_01-21-39

به گزارش انزلی چی، در پایان این رقابت ها، تیم فوتبال جوانان بنادر و دریانوردی انزلی موفق شد با اقتدار کامل و با کسب ۵۰ امتیاز عنوان قهرمانی استان گیلان را به خود اختصاص دهد. 

همچنین تیم فوتبال جوانان قصر لاهیجان با کسب ۴۱ امتیاز در مکان دوم قرار گرفت و تیم فوتبال جوانان گمرک بندر انزلی نیز با کسب ۳۶ امتیاز عنوان سوم رقابت های لیگ برتر جوانان استان گیلان را کسب کرد. 

تیم های شهرداری لاهیجان و شهرداری بندر انزلی نیز با ۱۸ و ۱۷ امتیاز به لیگ دسته اول جوانان گیلان، سقوط کردند.

در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ برتر جوانان باشگاه های استان گیلان، ۱۲ تیم حضور داشتند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت پرداختند. 

حامد رحمان پور با ۱۸ گل از قصر لاهیجان، مهدی ارادتمندی با ۱۵ گل از بنادر و دریانوردی انزلی و مصطفی آقاجانی با ۱۲ گل از آریای لشت نشا، عنوان برترین گل زنان این دوره از رقابت ها را کسب کردند. 

ایستاده از راست: مهدی قاسمیان (مربی) ، اسفندیار محمدی (سر مربی) ، رضاحسن پور (سرپرست) ، یوسف محمدی، مهدی ارادتمند، ساسان مسیبی، محمدرضا افلاکی، بنیامین باغبان، مجتبی اقبال، مجیدقاسمیان 

نشسته از راست: نیما ویشگاهی، علی سنجدیان، مهدی راستگو، سهیل فداکار، امیررضا دیوبند، امیرحسین مهربخش


درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا