خانه / اخبار / گل محمدی: نتیجه دو بازی آینده دست ماست/ اعتراض نفتی‌ها بی مورد است

گل محمدی: نتیجه دو بازی آینده دست ماست/ اعتراض نفتی‌ها بی مورد است

انزلی چی: سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: من فکر می‌کنم اعتراض نفتی‌ها بی مورد باشد و اگر تیمی در آسیا بازی می‌کند باید تمام شرایط را در نظر بگیرد و مسابقات لیگ را فراموش نکند و این شرایط را بپذیرد و آماده این مسابقات باشد.

n00190071-b

بحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار برابر ملوان اظهار کرد: دو هفته پایانی لیگ است و این دو بازی برای ما بسیار حساس و سرنوشت ساز، تمام هم و غم ما این است که شش امتیاز را در این دو بازی بگیریم تا آسیایی شویم. نتیجه این دو بازی دست خود ماست. اگر این به هدف دست پیدا کنیم بدون استرس وارد آسیا می‌شویم.

وی افزود: الان نمی‌خواهم به فینال جام حذفی فکر کنم و تمام تمرکزمان روی دو بازی آخر باید باشد. تیم ما مانند قبل شرایط بسیار خوبی دارد و به خصوص بعد از بازی با نفت مسجد سلبمان که روحیه بازیکنان هم بالا رفته است.

گل محمدی با بیان این که کاوه رضایی و اسماعیل فرهادی مصدومان ذوب آهن هستند، گفت: برای بازی فردا بازیکنان بسیار سرحال هستند، ما در بازی فردا مقابل تیمی قرار خواهیم گرفت که انگیزه بسیار بالایی دارد، و همین طور نیازمند سه امتیاز بازی هستند. به همین خاطر بازی دشواری در پیش داریم. اما انگیزه بچه های ما برای بازی فردا بالاست.

وی در مورد این که چرا در انتخاب دروازه بان تغییرات زیادی دارند، گفت: برخی تغییرات درون دروازه به خاطر مصدومیت بود ولی ما همیشه دروازه بان‌هایی که بهتر و آماده‌تر باشند را در ترکیب می‌گذاریم. البته امسال تغییرات زیادی درون دروازه داشتیم که بیشتر آنها به مصدومیت دروازه بان‌ها بازمی‌گردد.

سرمربی ذوب آهن در مورد تاریخ فینال جام حذفی گفت: من فکر می‌کنم اعتراض نفتی‌ها بی مورد باشد و اگر تیمی در آسیا بازی می‌کند باید تمام شرایط را در نظر بگیرد و مسابقات لیگ را فراموش نکند و این شرایط را بپذیرد و آماده این مسابقات باشد.

وی افزود: هرچند ما هم آرزوی موفقیت برای نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان داریم اما نباید تیمی مثل ما بعد از آخرین بازی در لیگ سه هفته فقط تمرین کند به خاطر یک بازی. من نمی‌توانم این شرایط را قبول کنم و اگر فینال به دهم خرداد بخورد خیلی وضعیت بد می‌شود. امیدوارم سازمان لیگ تصمیم درستی بگیرد.

گل محمدی در مورد لیگ امسال گفت: لیگ زیاد جذابی نبود هرچند که آخرهای لیگ به خاطر قهرمانی تیم‌های مدعی جذاب شده اما تعطیلات و شرایط بد امسال باعث افت کیفیت لیگ شده است. امیدوارم در فصل آینده برنامه ریزی بهتری انجام شود. من به سازمان لیگ پیشنهاد می‌دهم با مربیان تیم‌های ملی امید و بزرگسالان برنامه ریزی مشترک داشته باشند که به مشکل برنخوریم.

وی در مورد داربی تهران گفت: همیشه داربی حساس و جذاب بوده است و من می‌توانم برای پرسپولیس و هوادارانش آرزوی موفقیت کنم. / ایمنا

درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا