خانه / اخبار / کناره گیری محجوب از باشگاه ملوان

کناره گیری محجوب از باشگاه ملوان

انزلی چی: مالک سابق باشگاه ملوان با ارائه بیانیه‌ای کوتاه خداحافظی‌ خود را با باشگاه ملوان و هواداران این تیم را اعلام کرد.

13-600x400

سیروس محجوب که یک سال و نیم پیش با خرید باشگاه ملوان، مدیریت آن را برعهده گرفته بود، طی بیانیه‌ای، پایان ماموریت خود را در این باشگاه اعلام کرد. 

بسمه تعالی  

سلام به همه هواداران عزیز ملوان با تایید صحبت‌های آقای آذرگون اعلام می کنم تعهدم به باشگاه ملوان را پایان یافته اعلام می کنم. کمتر از یک سال و نیم پیش مالکیت باشگاه را برعهده گرفتم و در این مدت تلاش نمودم رضایت هواداران عزیز ملوان را برآورده کنم. اکنون نیز بدون هیچ چشم‌داشتی این تیم محبوب را برای اداره به افراد صالح‌تری وامی‌گذارم و درخواست من از هواداران این است که هم چون گذشته از حمایت تیم خود دریغ نکنند تا قوی پر افتخار بندر انزلی به پرواز خود در آسمان فوتبال ایران ادامه دهد.

بنده در پایان فصل و بعد از این که ملوان موفق شده حکم بقای خود در لیگ برتر را با توجه به شرایط سختی که داشتیم دریافت کند، کناره‌گیری خود را از مالکیت این باشگاه را اعلام کردم تا دست مسوولان برای انتخاب فرد و سرمایه‌گذار جدید و بستن تیمی قدرتمند در فصل آینده را با توجه به فرصت باقی مانده ایجاد شود. 

از مسوولان نیز تقاضا دارم قبل از ورود سرمایه‌گذار شرایط امر را برای ورود این افراد فراهم کنند تا طبق قواعد و ملاطفت بیشتری با کسانی که در فوتبال ایران و ورزش سرمایه گذاری می کنند به عمل آید. 

بسیار خوشنودم که در مدت حضورم در بندر انزلی، در حد توان و علی رغم مشکلات و موانع فراوان در شادی هواداران نقش کوچک داشتم. در پایان جا دارد از دوستانم در این تیم اسکندری و مرادی نیز تشکر ویژه‌ای داشته باشم و بار دیگر برای هواداران این تیم آرزوی موفقیت دارم. /ورزش سه

 

درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا