خانه / اخبار / پرسپولیس ۰ – ملوان ۱/ ملوان غرور انزلی

پرسپولیس ۰ – ملوان ۱/ ملوان غرور انزلی

اختصاصی/ انزلی چی: قوی سپید انزلی در یک روز فراموش نشدنی، پیروزی دراماتیک و باشکوهی را در خانه پرسپولیس رقم زد.

783355

 به گزارش انزلی چی، هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران عصر امروز (جمعه) با پیروزی دراماتیک قوهای سپید شهر انزلی در مقابل پرسپولیس در خانه حریف و در حضور پنج هزار تماشاگر به پایان رسید. 

شرح گل: در دقیقه ۱۷ ارسال به بیرون محسن یوسفی از داخل محوطه جریمه با ضربه سرضرب مازیار زارع و دفع بچه گانه سوشا مکانی همراه بود که در برگشت پژمان نوری به راحتی دروازه را باز کرد تا نتیجه به نفع ملوان شود. 

ملوان پس از به ثمر رساندن گل سعی در حفظ نتیجه نمود و موفق شد با پیروزی یک بر صفر نیمه اول را با پیروزی پشت سر بگذارد. 

در نیمه دوم بازی با حملات نچندان خطرناک و احساسی پرسپولیس ادامه پیدا کرد، پرسپولیسی ها علیرغم واگذاری بازی در نیمه اول، نتوانستند موقعیت زیادی روی دروازه شاگردان فیروز کریمی در نیمه دوم ایجاد کنند و در نهایت چهارمین شکست خود در نیم فصل دوم را تجربه کردند. 

ملوان با بستن فضاهای بازی توانست بازی را تحت اختیار خودش در بیاورد و در نهایت با سه امتیاز شیرین تهران را ترک کند.

ملوان در ۱۵ دقیقه انتهایی می توانست فاصله گل های خود با پرسپولیس را بیشتر کند. ابتدا آبشک، در دقیقه ۷۶ یک موقعیت تک تک را مقابل دروازه پرسپولیس از دست داد و در واپسین ثانیه های بازی این اعتمادی بود که روی یک ضد حمله در حالی که مکانی روی ضربه کرنر، دروازه پرسپولیس را ترک گفته بود، می‌توانست گل دوم ملوان را به ثمر برساند.

اوج کار ملوان در تهران، دریافت پنالتی توسط مازیار زارع بود که بعد از اخراج ایمان صادقی درون دروازه تیمش قرار گرفته بود. 

در دقیقه ۸۷ ارسال روی دروازه ملوان را محسن بنگر قطع کرد و ایمان صادقی را مجبور به خطا روی خودش کرد. داور در این صحنه دروازه بان ملوان را از زمین مستقیما اخراج کرد تا مازیار زارع نقش ناجی تیمش را با دفع پنالتی گابریل ایفا کند. 

امید عالیشاه (۲۳) و علی عسگری (۵۰) از پرسپولیس و آبشک (۷۳) و زارع (۸۰) از ملوان از محسن ترکی داور این دیدار کارت زرد دریافت کردند و ایمان صادقی از ملوان در دقیقه ۸۷ از زمین اخراج شد. 

بدین ترتیب ملوان دومین برد فصل خود را مقابل پرسپولیس به دست آورد و ۱۵ امتیازی شد ولی در انتهای جدول باقی ماند، هرچند فاصله امتیازاتش با تیم های بالایی کاهش یافت. 

پرسپولیس هم با این باخت ۲۲ امتیازی باقی ماند و به رده دهم سقوط کرد. این پنجمین باخت متوالی سرخپوشان در این فصل است.

 

 

درباره esmail-rad

اسماعیل راد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا