خانه / اخبار / موفقیت سه سینماگر انزلی چی

موفقیت سه سینماگر انزلی چی

اختصاصی/ انزلی چی: اسکویی، خسروی و نهان قدرتی فیلم سازان انزلی چی؛ موفقیت های تازه ای را به دست آورند.

20131116175707_25

اسکویی رویاهای دم صبح را به پایان رساند

به گزارش انزلی چی، فیلمبرداری فیلم مستند جدید مهرداد اسکویی با عنوان “رویاهای دم صبح” که در مورد دختران بزهکار است به پایان رسید. 

امیر ادیب پرور تدوین “رویاهای دم صبح” که اولین فیلم بلند مستند مهرداد اسکویی به شمار می آید را بر عهده دارد. این مستند ساز مستقل و پر آوازه سینمای ایران اعلام کرده که تدوین این فیلم شش ماه به طول خواهد انجامید. 

اسکویی در صدد است مستند جدید خود را با نگاهی به زندگی پدرش به تصویر بکشد. اسکویی پس از به پایان رسیدن فیلم برداری “رویاهای دم صبح” نوشته زیر را در صفحه شخصی اش منتشر کرد: «چقدر خوبه که امکان مستند سازی مستقل رو دارم. با همه سختی هاش، دلتنگی هاش و دردهاش. چقدر خوبه که مستندسازم و برای مردمم فیلم مستند می سازم. »

خسروی فیلم های جشنواره تیژ را داوری کرد

به گزارش انزلی چی، حامد خسروی فیلم های جشنواره تیژ را که در آن فیلم سازانی از استان های تهران، بوشهر، گلستان، ایلام، سیستان و بلوچستان، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی شرکت دارند به داوری نشست. 

خسروی علاوه بر حضور در هیات داوران، جزو هیات انتخاب جشنواره نیز بود. جشنواره تیژ توسط انجمن سینمای جوانان ایران و طی ۲۲ الی ۲۵ شهریور در تربت حیدریه برگزار می شود. تیژ به معنای نشا و جوانه زعفران است. 

همچنین فیلمبرداری فیلم مستند جدید خسروی با عنوان “میراث گمشده” در تالش به پایان رسید و این فیلم روی میز تدوین قرار دارد. مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، تهیه کننده میراث گمشده است.

حضور نهان قدرتی در جشن خانه سینما

به گزارش انزلی چی، انجمن های مستندسازان و تهیه کنندگان مستند سینمای ایران، پس از بررسی ۲۶۰ اثر متقاضی بخش مسابقه مستند شانزدهمین جشن سینمایی ایران، ۵۷ اثر برگزیده این بخش را معرفی کردند که در میان آثار معرفی شده، ساخته پیمان نهان قدرتی با عنوان “خراسان سرزمین آفتاب” نیز دیده می شود و نهان قدرتی با این مستند در جشن خانه سینمای ایران حاضر خواهد بود.

 

درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا