خانه / اخبار / منطقه آزاد انزلی جشنواره عکاسی با تلفن همراه برگزار می کند

منطقه آزاد انزلی جشنواره عکاسی با تلفن همراه برگزار می کند

انزلی چی: سازمان منطقه آزاد انزلی به مناسبت فرا رسیدن بهار و نوروز، جشنواره عکاسی موبایلی با موضوع مناظر طبیعت و جلوه های ویژه در این منطقه برگزار می کند. 

82009998-70605678 

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی به انزلی چی، ستاد اجرایی خدمات سفر این سازمان همزمان با ایام نوروز ۹۵، جشنواره عکاسی با تلفن همراه برگزار می کند.

عکاسی از مناظر، طبیعت و جلوه های ویژه در منطقه آزاد انزلی موضوعات این جشنواره عکاسی را شامل می شود که ایجاد بستر مناسب برای بروز خلاقیت‌های هنری در این عرصه، معرفی جاذبه های پنهان منطقه، ارتقای ارتباط میان گردش گران بازدید کننده با موضوع مربوطه و معرفی دستاوردهای منطقه آزاد انزلی در حوزه های مختلف از جمله دلایل برگزاری این جشنواره در نوروز ۹۵ می باشد. 

بنابراین گزارش، جشنواره عکاسی با تلفن همراه فقط عکس هایی که با دوربین موبایل گرفته باشند را پذیرش نموده و از ۲۷ اسفند ماه سال گذشته آغاز و ۱۴ فروردین سال ۹۵ آخرین مهلت دریافت آثار به آدرس ایمیل anzalifrizonhonari@gmail.com می باشد که انتخاب و داوری آثار در ۲۵ فروردین انجام می شود.

افتتاح نمایشگاه و اهدای جوایز از یک تا پنج اردیبهشت ماه سال جاری در نگارخانه آسمان سازمان منطقه آزاد انزلی واقع در مجتمع تجاری اداری ونوس خواهد بود. 

به تمامی شرکت‌کنندگان که آثارشان به نمایشگاه جشنواره راه یابد، گواهی شرکت در جشنواره تعلق خواهد گرفت و نفرات اول تا سوم علاوه بر تندیس جشنواره و لوح افتخار به ترتیب ۱۰ میلیون، هفت میلیون و پانصد هزار و پنج میلیون ریال اهدا می شود. 

مهم ترین مقررات این جشنواره عبارتند از: حداکثر عکس ارسالی از سوی هر عکاس پنج تک عکس می باشد، به دلیل مستند بودن عکس ها نباید با برنامه های ویرایش عکس ویرایش شوند، عکاسان در سیاه و سفید یا رنگی بودن آثار مختارند، عکس‌های ارسالی باید با عرض حداقل ۲۰ سانتی متر و با دقت dpi 300 به دبیرخانه ارسال گردد، حجم فایل ارسالی بایستی حداقل دو و حداکثر سه مگا بایت با پسوند JPG و با مود RGB باشد و اینکه کد ثبت نام (کد ملی) به ‌منزله کد پیگیری و وسیله برقراری ارتباط دبیرخانه با شرکت کنندگان است. 

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت سازمان منطقه آزاد انزلی به نشانی www.anzalifz.ir و یا به آدرس گیلان، منطقه آزاد انزلی، بلوار شهید فاتحی، فاز تجارت و گردش گری مراجعه و از طریق صندوق پستی ۴۳۳۵۵-۱۱۴۵ و تلفن ۳۴۴۳۸۱۸۹-۰۱۳ با دبیرخانه جشنواره ارتباط برقرار کنند.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا