خانه / ملوان / ملوان نیازمند آرامش است

ملوان نیازمند آرامش است

Malavan

به گزارش سرویس ورزشی انزلی چی و به نقل از خزر اسپورت، بعد از پیروزی شیرین ملوان در هفته بیست و هفتم سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران(جام خلیج فارس) مقابل استقلال تهران؛ موجی از نا امیدی هواداران قوی سپید گیلان را فرا گرفت.

پس از این پیروزی ارزشمند در ابتدا سیروس محجوب از مالکیت ملوان انصراف داد و موضوع بدهی های فراوان این باشگاه پیش آمد.

مصاحبه های آتشین مدیران پیشین و جدید علیه یکدیگر، اعتصاب بی سابقه بازیکنان و عدم حضور آنان در تمرینات به دلیل بلاتکلیفی و انتصاب مدیر روابط عمومی جدید باشگاه و عزل سریع وی؛ نمونه هایی از حواشی رنگارنگ و سریالی آسمان قوی سپید در اسفند ۹۲ بود.

مسعود معمایی در آخرین مصاحبه خود، به تقاضای چند نفر از بازیکنان در خصوص شروع تمرینات در روز دوم فروردین اشاره کرده و تقاضای آنان را پذیرفته است.

پیش از این و در پی تعطیلی تمرینات، مدیر عامل ملوان بازیکنان را تهدید نمود که باید حتما ساعت ۱۴:۰۰ اول فروردین در حسن رود انزلی حضور پیدا کرده و تمرین کنند.

بدون شک حل مسایل در درون خانواده، همان گونه که در بیشتر اوقات تاریخ باشگاه ملوان مرسوم بوده؛ باعث مدیریت صحیح بحران خواهد شد.

باید منتظر ماند و دید که مذاکرات سیروس محجوب با مسوولان انزلی برای ادامه کار وی در تیم پر طرفدار شمالی به کجا خواهد انجامید؟

ملوانان برای پشت سرگذاشتن بحران پیش رو به شدت نیازمند آرامش هستند، هواداران قوهای سپید ایران منتظرند هر چه زودتر این بحران و همچنین سه بازی باقی مانده خود تا پایان لیگ سیزدهم را با موفقیت پشت سر بگذارند.

کاوه چلمبری

درباره esmail-rad

اسماعیل راد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا