خانه / اخبار / مصاحبه کادر فنی و بازیکنان ملوان پس از پیروزی مقابل پرسپولیس

مصاحبه کادر فنی و بازیکنان ملوان پس از پیروزی مقابل پرسپولیس

انزلی چی: کادر فنی و بازیکنان ملوان پس از کسب پیروزی در مقابل پرسپولیس به اظهار نظر پرداختند.

635588493449469623_b

به گزارش انزلی چی، فیروز کریمی سرمربی ملوان در پایان مسابقه مقابل پرسپولیس در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و به سوالات پاسخ داد.

چاشنی شانس به کارمان آمد 

دو تیم ارائه گر بازی خوبی بودند، ما گل زدیم و برای دفاع از گلمان تلاش کردیم و توانستیم در طول ۹۰ دقیقه با تلاش بچه ها و البته بعد از پنالتی با چاشنی شانس نتیجه را حفظ کنیم. 

آهی را داشتیم بهتر می‌ شد

اگر همین روند را طی می‌ کردیم ممکن بود گل بخوریم ضمن اینکه ما قبل از بازی بدشانس بودیم چراکه بازیکنان کلیدی زیادی را از دست دادیم، مثل احمد آهی که بدشانسی کلی تیم ما گریبان او را گرفت و او در این بازی از جمع بازیکنان ما خارج بود.

دوست داشتم پنالتی به نفع ما گرفته می شد

من از دروازه‌بان تیم در خصوص خطای پنالتی که به سود پرسپولیس اعلام شد، سوال کردم که او هم گفت آمده توپ را بگیرد که پایش به بازیکن پرسپولیس خورد. البته اگر نظر من را بخواهید، دوست داشتم تمام این اتفاقات روی دروازه پرسپولیس رخ می‌داد.

فلاحت زاده: گفتم پنالتی را می گیری 

فرشاد فلاحت زاده مربی ملوان اظهار داشت: فیروز کریمی می دانسته که فرناندو گابریل توپ را به سمت چپ دروازه می زند.

فلاحت زاده گفت: رفتم به او گفتم حتما پنالتی را می گیری. فیروز خان گفت به مازیار بگو برود سمت چپ. او بازیکن را تا ببینید می فهمد بازیکن چه مدلی است و حرکات او را تشخیص می دهد. الحمداله مازیار هم خوب کار کرد و پنالتی را گرفت. او در تمرین ها دروازه می ایستد و ما امروز توانستیم دروزاه بان سوم مان را هم رو کنیم. 

زارع: پنالتی را شانسی گرفتم 

مازیار زارع که امروز در دروازه تیمش ایستاد و یک پنالتی گرفت، این دفع توپ را شانسی قلمداد کرد. 

هافبک ملوان با بیان این که وقتی که پنالتی شد من رفتم و درون دروازه ایستادم، افزود: به آقا فیروز هم گفتم که من می‌ ایستم. آقای فلاحت زاده هم در گوش من حرفی زد اما فضای ورزشگاه یک طوری بود که من اصلا متوجه نشدم آنها چه گفتند. در نهایت شانسی به سمت چپ پریدم و خدا را شکر پنالتی را گرفتم. 

زارع ادامه داد: همه چیز من ملوان است و امیدوارم در لیگ باقی بمانیم. بازی هفته آینده مقابل راه‌آهن فینال ته جدول است و باید آن را ببریم. 

صادقی: دروازه‌بانی در خون زارع است  

ایمان صادقی، در مورد دیدار با پرسپولیس اظهار داشت: بازی خوبی بود و ما بهتر بازی کردیم و حقمان برد بود. 

دروازه بان ملوان در مورد اخراجش از این دیدار و برخوردی که فیروز کریمی با وی داشت گفت: اخراجم درست بود بالاخره کریمی هم مربی است و حق دارد. 

صادقی در مورد پنالتی که مازیار زارع مهار کرد گفت: پدر مازیار دروازه‌بان بوده و گلری در خون آنهاست و خوشحالم که توانست پنالتی را مهار کند. 

نوری: دست خدا روی سر ملوان بود 

پژمان نوری که امروز تک گل ملوان را به ثمر رساند از این برد ابراز خوشحالی کرد. 

کاپیتان ملوان با ذکر این نکته که بازی را خوب شروع کردیم و به گل هم رسیدیم، افزود: این که دومین برد ما بازهم مقابل پرسپولیس به دست آمد نشان می دهد که ما مقابل تیم های بزرگ باانگیزه تر و بهتریم. 

نوری ادامه داد: کار اصلی را در این بازی مازیار کرد که آن کار تاریخی را انجام داد. ما امروز دست خدا را بالای سرخودمان احساس کردیم. 

فرزاد حاتمی: بازی بعد مازیار گلر باشد 

فرزاد حاتمی با ابراز خوشحالی بابت پیروزی تیمش اعلام کرد بعید نیست فیروز کریمی در بازی بعد هم از مازیار زارع در دروازه استفاده کند.  

مهاجم ملوان افزود: تنها بردمان تا اینجای لیگ مقابل پرسپولیس بود ولی امیدوارم حالا که پرسپولیس را برده ایم شرایط مثل نیم فصل اول نشود و بردهای ما تداوم داشته باشد. 

وی در مورد پنالتی زارع هم گفت: خدا پدر مازیار را زنده نگه دارد، اصلا فکر نمی‌ کردم پنالتی را بگیرد. ما فکر می‌ کردیم بازی مساوی می‌ شود اگرچه این یک امتیاز هم بد نبود اما خدا خواست و مازیار پنالتی را گرفت و ما با سه امتیاز به انزلی برمی گردیم. 

حاتمی در پایان مصاحبه به شوخی گفت: فکر می‌ کنم مازیار اینقدر خوب بوده که در بازی بعد هم او را به عنوان دروازه‌بان استفاده کنند.

 

 

 

 

 

درباره esmail-rad

اسماعیل راد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا