خانه / اخبار / قوی سپید انزلی قهرمان مسابقات فوتبال ساحلی منطقه آزاد انزلی شد

قوی سپید انزلی قهرمان مسابقات فوتبال ساحلی منطقه آزاد انزلی شد

انزلی چی: تیم قوی سپید انزلی قهرمان اولین دوره مسابقات فوتبال ساحلی منطقه آزاد انزلی” جام فجر” شد.

32

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی به انزلی چی، در روز پایانی اولین دوره مسابقات فوتبال ساحلی جام فجر منطقه آزاد انزلی که با حضور چهار تیم گیلانی حاضر در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور برگزار شد تیم قوی سپید انزلی به مقام قهرمانی دست یافت. 

در اولین بازی روز سوم تیم لسمان مروارید خزر با کسب پیروزی سه بر یک از سد خزر رودسر گذشت. 

در بازی پایانی این مسابقات که به صورت دوره ای در مجموعه ورزش های ساحلی منطقه آزاد انزلی برگزار شد دو تیم قوی سپید انزلی و هیات فوتبال لنگرود رو به روی یکدیگر قرار گرفتند که در این بازی تیم قوی سپید با نتیجه سه بر یک بر هیات فوتبال پیروز آمد.  

در پایان این مسابقات که از روز جمعه هشتم اسفند ماه آغاز شده تیم قوی سپید انزلی به مقام اول، لسمان مروارید خزر دوم، و دو تیم هیات فوتبال لنگرود و خزر رودسر به ترتیب رده های سوم و چهارم را از آن خود نمودند.  

در مراسم اختتامیه، مهندس رضا مسرور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، مهندس اصغریان معاون برنامه ریزی استاندار گیلان و الماس خاله رییس هیات فوتبال استان ، رمضانی رییس هیات فوتبال انزلی و معاونین و مدیران منطقه و معاونین باشگاه ملوان حضور داشتند تندیس و جوایز مسابقات به بازیکنان و کادر فنی هر تیم اهدا شد.  

گفتنی است مسابقات فوتبال ساحلی منطقه آزاد انزلی جام فجر به مناسبت دهه مبارک فجر از سوی شورای ورزش سازمان منطقه آزاد انزلی و با همکاری هیات فوتبال استان برگزار شد.

درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا