خانه / اخبار / بازگشت باشکوه فیروز کریمی

بازگشت باشکوه فیروز کریمی

اختصاصی/ انزلی چی: سرمربی ملوان ۲۲ سال پیش همراه با پاس تهران به مقام قهرمانی آسیا دست یافت.

Picture 001

به گزارش انزلی چی، فیروز کریمی پس از در اختیار گرفتن سکان رهبری ملوان، عملکرد خوبی از خود بجای گذاشته است. دو تساوی مقابل صبای قم و تراکتور سازی تبریز و یک پیروزی در برابر پرسپولیس تهران، حاصل کار کریمی با قوی سپید تا این جای کار است. 

تساوی در قم برابر صبا در آخرین دقایق بازی به دست آمد و بسیار ارزشمند بود. ملوان در مقابل تراکتور سازی در انزلی یکی از بهترین بازی های خود را در لیگ چهاردهم به نمایش گذاشت هر چند که نتوانست به پیروزی برسد. 

بازی با پرسپولیس اوج کار کریمی با انزلی چی ها بود. شاگردان کریمی در آزادی برد شیرینی را بدست آوردند و به روزهای خوب سلامی دوباره گفتند.

2842938-4218770

کریمی که سابقه مربی گری در تیم های بسیاری را در کارنامه خود دارد ۲۲ سال پیش در چنین روزهایی همراه با تیم پاس تهران به مقام قهرمانی جام باشگاههای آسیا دست یافت. این قهرمانی آخرین مقام قهرمانی یک تیم ایرانی در آسیا است. 

کریمی در دهه هفتاد دو بار پاس تهران را به مقام قهرمانی لیگ ایران که در آن زمان جام آزادگان نام داشت، رسانده است. 

این مربی طناز که در اولین دوره جشنواره فیلم‌های کمدی گل آقا از وی تقدیر شده است، استقلال اهواز را در ششمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) به مقام نایب قهرمانی رساند.

این مربی کاردان که در پنج هفته پایانی لیگ سیزدهم به ذوب آهن اصفهان پیوست و باعث بقای این تیم در لیگ برتر شد، با انگیزه فراوان قصد دارد بار دیگر قابلیت های فنی خود را نشان دهد و ملوان را به ساحل نجات برساند.

درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا