خانه / اجتماعی / شورای شهر بندر انزلی بودجه ۴۱۰ میلیارد ریالی شهرداری را تصویب کرد

شورای شهر بندر انزلی بودجه ۴۱۰ میلیارد ریالی شهرداری را تصویب کرد

انزلی چی: بودجه ۴۱۰ میلیارد ریالی شهرداری انزلی در چهل و سومین نشست شورای اسلامی این شهر با هفت رای موافق و سه رای مخالف برای سال آتی به تصویب رسید.

DSC_1560

از مجموع رقم این بودجه، ۲۲۱ میلیارد و ۴۴۷ میلیون ریال سهم پروژه های عمرانی و ۱۸۸ میلیارد و ۵۵۲ میلیون ریال اعتبار به هزینه های جاری اختصاص دارد. 

به گزارش انزلی چی، رییس شورای شهر  بندر انزلی در حاشیه این نشست در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در خصوص بارزترین ویژگی بودجه گفت: در بودجه بندی شهرداری، اولویت با اتمام پروژه های نیمه تمام است.  

محمدرضا بدیعی فر تصریح کرد: این بودجه با رویکرد جدید مبتنی بر بازدیدهای میدانی و جلسات متعدد کمیسیون های تلفیقی با رعایت میزان اعتبار بصورت عادلانه و محله محور تنظیم و تصویب شد. 

وی افزود: بودجه بندی نسبت به قبل هدفمندانه تر و کاملا شفاف است و ملاحظات بودجه مبتنی بر درآمدهای پایدار شهری با لحاظ اصول اقتصاد مقاومتی تدوین و تعیین شده است.

DSC_1564 DSC_1565

بدیعی فر در خصوص بخشی از جزییات بودجه مصوب که مورد اختلاف بود، گفت: این مساله بیشتر به مباحث محدوده بندی فعالیت های عمرانی مربوط می شد که برخی از اعضا معتقد بودند بهتر است در وسعت کمتر اقدام شود.

 

 

 

 

درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا