خانه / ملوان / دیدار با هوادار قدیمی ملوان+ تصاویر

دیدار با هوادار قدیمی ملوان+ تصاویر

اختصاصی/ انزلی چی: خانواده محترم مظلوم در این دیدار از همه حاضران تشکر و قدردانی کردند که در پاسخ جواد گروهی، هافبک شوتزن ملوان در دهه ۶۰ اظهار داشت: ما از شما تشکر نکردیم که در واقع از خودمان تجلیل کردیم. 

DSC_3090

به گزارش انزلی چی، ملوان بدون اغراق شناسنامه بندرانزلی است و وضعیت این تیم ارتباط مستقیم با زندگی انزلی چی ها دارد. اگر ملوان حالش خوب باشد، کل شهر حالش خوب است و خدای نکرده اگر حال ملوان خوب نباشد تاثیرش را به صورت ملموس می توان مشاهده کرد. 

حیات باشگاه ملوان ارتباط فراوان و انکار ناپذیری با هواداران و پیشکسوتانش دارد. هواداران عاشقانه ملوان را دوست دارند و این عشق در تار و پود جانشان تنیده شده است. پیشکسوتان نیز به خصوص در دوره ای که فوتبال ایران حرفه ای نشده بود به عشق این پیراهن سپید از جوانی و سلامتی خود مایه گذاشتند. 

DSC_3094

غروب پنج شنبه جمعی از پیشکسوتان و هواداران به دیدار یکی از قدیمی ترین طرفداران قوی سپید رفتند. آقای شریف مظلوم و خانواده گرامی اش پذیرای جمعی از ملوانی ها بودند. بدون شک در خاطره همه هواداران قدیمی ملوان، ایشان نقش پر رنگی دارند با آن صدای کوبنده اش که  به خصوص در اول هر بازی در ورزشگاه پیر شهرمان طنین انداز می شد: ملوان برزیلته…  ملوان برزیلته…

کافی بود توپ به جناح راست یا چپ برسد، قبل از این که توپ سانتر شود به نشانه گل به هوا برخاسته بودیم، بردن ملوان در انزلی، خواب و خیالی بود که خیلی کم برای حریفان تعبیر می شد!

بهمن خان صالح نیا، منوچهر درجزی، قادر عزت اللهی، جواد گروهی  و حسین قنبرنژاد از پیشکسوتان ملوان،کریم شعبانی سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان، ابراهیم سیم دار مسوول ورزش های همگانی بندرانزلی و حسن غریب زاد به همراه مقصود ستوده مدیر فروشگاه کلوچه ملوان از جمله حاضران در این دیدار بودند.

DSC_3088

در این دیدار بسیار گرم و صمیمی، حاضران از هر دری سخن گفتند از مشکلات قوی سپید و مسایل پیرامون شهرمان تا ورزشگاه قدیمی و فرسوده انزلی و ضرورت ساخت ورزشگاهی جدید یا لااقل تعمیر و بهسازی آن. از رفتن امکانات و تجهیزات پایگاه های قهرمانی قایقرانی بادبانی و آب های آرام از خیابان پاسداران و سنگاچین به استان های آذربایجان غربی و مازندران!! تا پیشینه درخشان انزلی و نام تاریخی این شهر که به دروازه اروپا شهرت یافته بود و آرزو برای افق های روشن تر برای شهر عزیزمان. 

DSC_3082

خانواده محترم مظلوم در این دیدار از همه حاضران تشکر و قدردانی کردند که در پاسخ جواد گروهی، هافبک شوتزن ملوان  در دهه ۶۰ اظهار داشت: ما از شما تشکر نکردیم که در واقع از خودمان تجلیل کردیم. 

DSC_3073

منوچهر درجزی به این نکته اشاره کرد که در شعار آقای شریف مظلوم این نکته نهفته است که فوتبال انزلی مانند فوتبال برزیل خودکفا است و نیاز به بازیکنان و مربیان غیر بومی ندارد.

کاپیتان پیشین ملوان همچنین یاد آور شد که پیشکسوتان و هواداران حاضر در این جمع به نمایندگی از کلیه پیشکسوتان و هواداران، خدمت آقای شریف و خانواده محترمشان رسیده اند.

DSC_3072

کریم شعبانی ضمن صحبت در مورد مشکلات باشگاه ملوان تصریح کرد که به نظرم حل مشکلات این باشگاه مردمی و ریشه دار قائم به فرد نیست.

بهمن خان صالح نیا نیز در خواست کرد که با ورود گودرزی وزیر اداره ورزش و جوانان به استان گیلان، با وی در خصوص حل مشکلات ورزشگاه تختی انزلی دیدار کند که شعبانی قول مساعد داد.

موسس باشگاه ملوان همچنین متذکر شد که ایجاد کانون پیشکسوتان باشگاه ملوان پیگیری می شود و دیدار با زحمتکشان قدیمی قوی سپید در آینده تداوم می یابد.

DSC_3071

درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا