خانه / اخبار / دو تکه شدن ملوان در این روزها/ بازگشت صادق درودگر؟

دو تکه شدن ملوان در این روزها/ بازگشت صادق درودگر؟

انزلی چی: باید دید در ادامه این کشمکش‌ها آیا حضور احمد دنیامالی می‌‌تواند سروسامانی به باشگاه ملوان ببخشد؟

11426515_881392145267841_5379543984560937021_n

نگاهی به آن چه از زمستان ۹۲ تاکنون در طول مدت حضور سیروس محجوب در پست مالکیت باشگاه ملوان گذشته است، خبر از این دارد که او چهار بار به طور رسمی و چهار بار به صورت غیررسمی از سمت خود استعفا داده است. هربار هم بعد از استعفاهایش اوضاع به گونه‌ای پیش رفته بود که در نهایت تصمیم به ابقای او گرفته شده است.  

این بار اما بعد از استعفایی که سیروس محجوب ارائه داد، جلسه‌ای با حضور مسوولان شهری بندر انزلی برگزار شد که خروجی این جلسه موافقت با استعفای محجوب بود. آن‌ها نه تنها تصمیم گرفتند که با این استعفا موافقت کنند بلکه محجوب را ملزم کردند که بدهی‌های برجا گذاشته از دوران مدیریت خود را بپردازد. 

موافقت با استعفای محجوب اما انگار برخلاف چیزی بود که او انتظار داشت. به خصوص که اخیرا با اظهارنظرهای متفاوتی که درباره رفتن او صورت گرفته، شاید او همچنان ماندن را حق خود می داند. چرا که در کنار مصاحبه‌هایی که از محجوب منتشر شده و از انصرافش خبر داده، وکیل او تاکید داشته که با توجه به هبه شدن باشگاه به مردم، هیات مدیره نمی‌تواند با استعفای سیروس محجوب موافقت کند و گویا به این طریق خواسته موافقتی که با این استعفا شده را زیر سوال ببرد.   

شاید به همین خاطر است که محجوب از شب گذشته، تماس با مخالفان خود را آغاز کرده است. نکته جالب این که او در این تماس‌ها از تصمیمش برای آوردن فرهاد پورغلامی به عنوان سرمربی باشگاه گفته و اعلام کرده که از پورغلامی خواسته تا قراردادی با سایپا امضا نکند! این که او چطور بعد از رفتن از باشگاه همچنان در حال مذاکره با سرمربی مدنظر خود است، سوالی است که هنوز برای آن پاسخی پیدا نشده!  

از طرف دیگر عده‌ای دیگر در باشگاه ملوان هستند که با محمد احمدزاده مذاکراتی داشته‌اند و با توجه به این که محجوب از مالکیت باشگاه کنار رفته، برای باشگاه ملوان تصمیم‌گیری می‌کنند. گویا ملوان به دو قسمت تقسیم شده و دو گروه با طرز تفکرات متفاوت در حال تصمیم‌گیری برای این باشگاه هستند.  

با وجود این دو گانگی‌ها به نظر می‌رسد این بار کفه ترازو به سمت مسوولان شهری باشد و محجوب این‌بار دیگر نتواند حرف خود را به کرسی بنشاند. چرا که مسوولان شهر بندر انزلی کسی را برای مالکیت باشگاه مناسب می‌دانند که بتواند برای ملوان هزینه کند، نه این که یک ماه از رفتن بگوید و ماه دیگر از ماندن!  

باید دید در ادامه این کشمکش‌ها آیا حضور احمد دنیامالی می‌‌تواند سروسامانی به باشگاه ملوان ببخشد؟ آن هم در شرایطی که شنیده‌ها از بندر انزلی حاکی از آن است که به احتمال قوی در صورت آمدن دنیامالی شانس صادق درودگر برای بازگشت به پست مدیریت باشگاه افزایش می‌یابد. / بانک ورزش

درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا