خانه / اخبار / برگزاری مسابقه عکاسی در بندر انزلی

برگزاری مسابقه عکاسی در بندر انزلی

انزلی چی: مسابقه عکاسی با موضوع حفاظت از محیط زیست دریایی، توسط اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در بندر انزلی برگزار می شود.

بندر-انزلی-18

به گزارش انزلی چی، اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در نظر دارد هم زمان با اجرای مانور ملی و منطقه ای جستجو و نجات و مقابله با آلودگی محیط زیست دریا که در تاریخ ٢۵ و ٢۶ خرداد سال جاری در بندرانزلی برگزار می گردد، مسابقه عکاسی با موضوع حفاظت از محیط زیست دریایی برگزار نماید.

علاقمندان می توانند عکس های ثبت شده توسط خود را که در چهار محور زیر می باشد، حداکثر تا تاریخ ١٨/٣/٩۴ به ایمیل: anzaliport@anzaliport.ir ارسال نمایند.

محورهای عکاسی:

۱- گردش گری دریایی ٢- محیط زیست دریایی ٣- حفاظت و احیای زیبایی های تالاب بین المللی انزلی ۴ – دفع مواد زائد و فاضلاب های شهری و صنعتی.

شرایط ارسال عکس:

هر عکاس می تواند حداکثر سه عکس از آثار خود را ارسال نماید. عکس ها باید از کیفیت مناسب (٣٠٠dpi) برخوردار باشند. همراه با ارسال عکس، اطلاعات مربوط به عکاس شامل: نام و نام خانوادگی، شماره همراه و شماره تلفن ثابت ضمیمه گردد. 

کلیه حقوق استفاده از عکس ها در امور آموزشی به نام عکاس و برای اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، محفوظ می باشد. به پنج اثر برتر، جوایز ارزنده و لوح تقدیر اهدا شده و ازعکاسان عکس های برتر برای حضور در مانور، دعوت بعمل می آید. 

اعلام نتایج و معرفی برگزیدگان در تاریخ یکم تیرماه خواهد بود. علاقمندان می توانند برای کسب اطلاع بیشتر با شماره تلفن ۴۴٩٩٢۵٨٠ تماس حاصل نمایند.

 

درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا