خانه / اخبار / برترین های مسابقات جت اسکی قهرمانی کشور “جام کاسپین” مشخص شدند

برترین های مسابقات جت اسکی قهرمانی کشور “جام کاسپین” مشخص شدند

انزلی چی: برترین های مسابقات جت اسکی قهرمانی کشور “جام کاسپین” به میزبانی سازمان منطقه آزاد انزلی مشخص شدند.

New Image

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی به انزلی چی، مسابقات جت اسکی قهرمانی کشور “جام کاسپین” با شرکت ۶۰ ورزشکار از استان های کشور به مدت دو روز در نوار ساحلی این منطقه در سه کلاس نوجوانان، بانوان و آقایان از سوی انجمن جت اسکی کشور، به میزبانی و حمایت سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد. 

مسابقات بانوان و نوجوانان در روز اول مسابقات و مسابقه آقایان در دو کلاس جت تنفس طبیعی و سوپرشارژ در روز پنج شنبه برگزار شد.

در مسابقات بخش بانوان؛ مینا سلیمان ن‍ژاد از باشگاه ملی پوشان چالوس، مریم امیری از مازندران و پانته آ خویینی پور از کیش به ترتیب عنوان های اول تا سوم را کسب کردند.  

در بخش نوجوانان؛ آریا جلیل نژاد از مارین اسپرت چابکسر مقام اول و اردلان صفری و سید مهران میرحسینی هر دو از جزیره عرشیای گیلان به ترتیب مقام های دوم تا سوم را از آن خود کردند. در کلاس جت تنفس طبیعی آقایان، بهروز پور محمد از گیلان اول و محسن عظیمی از مازندران دوم شدند.  

در کلاس سوپرشارژ آقایان؛ محمد اسدپور از کیش و اشکان عظیمی از مازندران مشترکا به مقام اول رسیدند و محمد زبردست از گیلان دوم و مجید اشرفی به مقام سوم نایل شدند.

New Image1

مجید فاتحی سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردش گری این سازمان در مراسم اختتامیه مسابقات ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته در راستای برگزاری این مسابقات، یکی از ماموریت های معاونت مطبوع خود را توسعه توریسم ورزشی دانست و اظهار داشت: در سال جاری با حمایت مهندس مسرور رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان، منطقه آزاد انزلی میزبانی مسابقات کشوری و استانی متعددی را در حوزه ورزش های دریایی و ساحلی که نقش پررنگی در توسعه گردش گری ورزشی در سطح منطقه دارند را بر عهده داشته است. 

در مراسم اختتامیه این مسابقات محمد علی پور رییس فدراسیون انجمن های ورزشی کشور،مهربان دبیر و ضیابخش نایب رییس بانوان این فدراسیون ، دکتر شیری دبیر شورای راهبردی ورزش مناطق آزاد کشور، بیات دبیر شورای فرهنگ دریا، معاونین و مدیران سازمان، عفراتی مشاور وزیر ورزش، سلیانچی رییس انجمن و ابهر نایب رییس بانوان انجمن جت اسکی کشور و همچنین مسوولین ورزشی و مقامات استانی حضور داشتند.

درباره کاوه چلمبری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا