خانه / ورزشی / برای آقای خاص ملوان !

برای آقای خاص ملوان !

به نقل از ملوانی.نت : در ابتدا فلش بکی میزنیم به فصل گذشته، روزهای سخت و پر از استرسی که مردم انزلی از بی مسئولیتی بعضی ها ! تحمل کردند و  سرافراز ماندند و ادامه دادند، فصلی که در نیمه راهش خیلی ها گفتند پورغلامی به بن بست رسیده اما …

در آن برهه از زمان بر خلاف نظر عده ای از هواداران ملوان از پورغلامی حمایت کردیم و جانانه پشتش ایستادیم ، پورغلامی هم جواب اعتماد هواداران را داد اما در همان زمان هم شیوه بازی ملوان به شکلی بود که اگر حریف روش بازی ما را می خواند هیچ کاری از دستمان بر نمی آمد و عملا امتیازات با ارزش را از دست می دادیم، اما فصل گذشته تمام اشکالات پشت ماجرای رفتن پژمان ، مشکلات مالی تیم ، اعتصاب ها و گاها ارتفاع بیش از حد از سطح دریا پنهان شد و هواداران به خاطر آرامش تیم سکوت کردند تا ملوان در آن فصل به سر منزل مقصود برسد.

جناب پورغلامی ، فصل گذشته با همه تهمت های ناروایی که ما و مسئولین این وبگاه زدند پشتتان ایستادیم و به این باور داشتیم که اگر فقط یک نفر می تواند ملوان را از آن شرایط بحرانی نجات دهد ، آن شخصی کسی نیست بجز ناخدا فرهاد پورغلامی ،بارها متهم شدیم که از شما پول دریافت  میکنیم تا در وصفتان بنویسیم ، بارها متهم شدیم که از دارو دسته ممی هستیم و برای او قلم میزنیم و گاهی هم ما را متهم کردند که دستمان با بهمن خان در یک کاسه است ، از همین بحث های جناحی که همواره در ملوان بوده !

جناب پورغلامی فصل گذشته با همه نکات منفی و مثبتش به پایان رسید و با آن فصل نکبت بار فصل کهنه ملوان خاتمه یافت و پس از ۴۳ سال فوتبال انزلی به بخش کاملا خصوصی واگذار شد، شما اولین سرمربی ملوان در فصل جدید فعالیت های این باشگاه شدید ، انتخابی که از همان ابتدا دور از ذهن به نظر نمی رسید و شما قبول کردید که برای چهارمین سال پیاپی بر روی نیمکت مربی گری ملوان بنشینید .

جناب پورغلامی هدف ما از نوشتن این سیاهه، زیر سوال بردن توانایی های شما نیست که قطعا همگان به یاد دارند فوتبال انزلی بعد از ۲۱ سال با هنرنمایی شما به فینال جام حذفی راه یافت ، بحث این است که شما بعد از ۴ سال نیاز به تجدید قوا دارید ، این تجدید قوا می تواند با کناره گیری و استعفا شما از تیم حاصل شود و یا می تواند با تغییرات تاکتیکی شما در تیم و تعویض آن تفکر قدیمی صورت پذیرد.

جناب پورغلامی لیگ امسال برای هواداران ملوان کاملا متفاوت با سال های گذشته است، فصلی که هواداران و نسل جدید عاشقان ملوان قوی ترین تیم ۲۲ سال اخیر ملوان را در انزلی می بینند، فصلی که اکثر انزلی چی های شاغل در لیگ به خانه بازگشته اند تا اینبار برای ملوان و مردم شهرشان انزلی افتخار آفرینی کنند، بله آقای پورغلامی این هم از خوش شانسی شماست که همچون زمانی که تیم خوبی توسط احمد زاده بسته شد ، اختلافات احمدزاده با مسئولان منطقه آزاد به او مجال کار نداد و شما سرمربی شدید و آن روزهای رویایی را سپری کردید ، امروز نیز شانس در خانه شما را به صدا در آورده که امیدواریم بتوانید از آن به بهترین نحو ممکن استفاده کنید و فرصت های بدست آمده را به راحتی از دست ندهید.

جناب پورغلامی شما در یکی از مصاحبه ها اعلام کردید که هدف ما حضور در میانه های جدول است ! این حرف شما تعجب همه هواداران ملوان را به همراه داشته است که چگونه قدرتمند ترین تیم ملوان در دو دهه اخیر به میانه های جدول اکتفا میکند ؟ قطعا این سخنان شما برای کم کردن فشارهای روانی روی بازیکنان تیم است اما آیا تا به حال شده که به خود بگوئید برای موفقیت باید روح قهرمانی را به تیم تزریق کنم ؟

جناب پورغلامی همانطور که شما نقاط مثبت زیادی دارید نقات منفی هم قطعا کم نخواهید خواهید داشت و یکی از آن نقاط منفی شما بی اعتمادی به افرادی است که قصد دارند به شما کمک کنند ، بارها به شما پیشنهاد داده شده است که از یک آنالیزور خوب استفاده کنید اما شما مخالف حضور یک آنالیزور خوب در کنار تیم بودید که همین یک اشتباه شما و عدم بازی خوانی شما سبب شده در مقابل تیمهایی که برنامه دارند و فوتبال علی اصغری انجام نمی دهند شما یا شکست می خورید و یا نمی توانید برابر آن تفکرات پیروز شوید.

جناب پورغلامی این فصل به هیچ عنوان با فصل گذشته تیم ملوان قابل مقایسه نیست و نخواهد بود، فصل گذشته خیلی از اشتباهات شما در سایه نداری ها پنهان شد و هواداران برای نجات ملوان از شما حمایت کردند ، اما اگر این شیوه ضعیفی که شما و تیم شما در بازی های اخیر در پیش گرفته ادامه پیدا کند قطعا ( حیا کن ، رها کن ها ) شروع خواهد شد و آنوقت همه آن خاطرات خوش یکشبه بر باد خواهد رفت .

جناب پورغلامی همانطور که بهمن صاح نیا در بعضی از مواقع با خودخواهی های خود سبب شد مردم از او دلسرد شوند و او را با شعار های معروف حیا کن ، رها کن بدرقه کنند  و …
همانطور که محمد احمد زاده در دوران سکانداری تیم ملوان اشتباهاتی مرتکب شد که بعدها آن شعار معروف را برای او خواندند ، این را بدانید که شما نیز از این قاعده جدا نیستید و اگر سکوها احساس کنند شما کارایی خود را از دست داده اید قطعا همان برخورد ها را با شما خواهند کرد، شما قطعا فراموش نکرده اید که اینجا هر یک ملوانی یک کارشناس خبره فوتبال است.

جناب پورغلامی ، به عنوان کسانی که از عمق وجود علاقه خواصی به شخصیت والای شما داریم دوست نداریم آن اتفاق ها برای شما رخ دهد ، یکی از بهترین خاطرات نسل جدید هواداران ملوان را شما رقم زدید پس از شما خواهش میکنیم که تغییراتی در نحوه چیدمان نفرات در زمین بازی انجام دهید و همچنین تفکر یکه تازی را کنار بگذارید و از مسئولان باشگاه بخواهید که یک آنالیزور به ترکیب کادر فنی فعلی اضافه کند.

مردم انزلی تشنه فوتبال زیبا هستند ، همان چیزی که در دو فصل اخیر از آنها دریغ شده است ، مردم انزلی همان تیکی تاکای ملوانی را می خواهند، مردم انزلی همان جسارت ۲ سال پیش را از پورغلامی انتظار دارند و …

آقای پورغلامی اگر امروز این مشکل برطرف نشود فردا مجالی برای اصلاح این نقیصه نخواهید داشت.

درباره esmail-rad

اسماعیل راد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی را وارد کنید *

رفتن به بالا